Wypożyczamy książki z biblioteki

biblioteka..

Informujemy, że od dnia 4 maja 2016 r. w przedszkolu będzie możliwość wypożyczania książek z księgozbioru Miejsko – Gminnej Biblioteki Publicznej w Bełżycach.

Co 2 tygodnie pani Agnieszka Zasada będzie gościła w naszym przedszkolu i udostępni dzieciom najciekawsze pozycje książkowe literatury dziecięcej. Rodziców zainteresowanych wypożyczaniem dzieciom książek prosimy o wypełnienie deklaracji czytelnika (druk dostępny
u nauczycieli).

Zwrotów książek dokonujemy również w przedszkolu – pudełko w szatni z napisem „KSIĄŻKI DO BIBLIOTEKI” (prosimy, aby w książce była karteczka z imieniem i nazwiskiem dziecka). Rodziców prosimy o przestrzeganie terminowego oddawania książek.

Następne spotkanie odbędzie się 13 maja 2016 r. o godz. 10:00, a kolejne – cyklicznie – co 2 tygodnie (w piątki).