MartaMazurkiewicz mgr Marta Mazurkiewicz
dyrektor

Pani Marta ukończyła studia pedagogiczne na Wydziale Pedagogiki i Psychologii UMCS na kierunku pedagogika ogólna: specjalność – nauczanie początkowe.

EwaJachura mgr Ewa Jachura
nauczyciel – wychowawca w grupie maluchów „Biedronki”

Pani Ewa ukończyła studia magisterskie w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie na kierunku Pedagogika Pracy Socjalnej.

ElzbietaBlaszczyk mgr Elżbieta Błaszczyk
nauczyciel – wychowawca w grupie starszaków „Muchomorki”

Pani Ela jest absolwentką pięcioletnich studiów magisterskich Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku – Nauki o Rodzinie.

IwonaMiac mgr Iwona Miąc
nauczyciel – wychowawca w grupie średniaków „Motylki”

Pani Iwona ukończyła studia magisterskie na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim na kierunku – Nauki o Rodzinie.

KarolinaKorzeniowska Karolina Korzeniowska
nauczyciel wspomagający w grupie maluchów „Biedronki”

Pani Karolina jest absolwentką studiów licencjackich Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie – kierunek polonistyka.

AnnaWojtowicz mgr Anna Wójtowicz

nauczyciel wspomagający w grupie średniaków „Motylki”

Pani Ania ukończyła studia na kierunku Pedagogika opiekuńczo – wychowawcza na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz kurs opiekuna dzieci do lat trzech w Fundacji im. A. Komeńskiego.