Anna Wójtowicz

Nauczyciel wspomagający w grupie średniaków „Motylki”

AnnaWojtowicz

Pani Ania ukończyła studia na kierunku Pedagogika opiekuńczo – wychowawcza na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz kurs opiekuna dzieci do lat trzech w Fundacji im. A. Komeńskiego. Ponadto, ukończyła studia podyplomowe na kierunku informacja naukowa i bibliotekoznawstwo na UMCS w Lublinie.

Dzięki kontaktom z małymi dziećmi odkrywała jak dużo możemy się od nich nauczyć i postanowiła towarzyszyć im w ciągłym odkrywaniu i poznawaniu otaczającego świata. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała opiekując się dziećmi i pracując jako opiekunka w lubelskich żłobkach.

Jest mamą dwóch chłopców – pięcioletniego Tomka i dwuletniego Szymonka.

Jej pasją jest odkrywanie nieznanej literatury dla dzieci i młodzieży. Z przyjemnością razem ze swoimi synami wyszukuje interesujące i oryginalne książki. Wielokrotnie wykorzystuje je w pracy z maluchami czytając im wesołe wierszyki i ciekawe bajeczki czy pokazując kolorowe książeczki edukacyjne.